top of page
  • Karel Schmiedberger

Klidné Vánoce a jenom lepší 2021!Každoročně se mi docela daří vyhýbat se davovému šílenství v nákupních centrech a poctivě si vše hledám a objednávám přes internet. Letos jsem se OC Nový Smíchov nevyhnul jenom protože si maminka přála perfektně umyté auto, což sám umím tak maximálně na úrovni "umyté auto".


Návštěva OC 23. prosince mě přiměla k zamyšlení, proč si vlastně přejeme navzájem ty klidné Vánoce a proč je označujeme za svátky klidu a míru. Klid to moc nepředstavuje v obchodech a co si od dětství pamatuji, tak shon celého Štědrého dne taky nelze označit za svátek klidu.


Nakonec mi ale došlo, že Vánoce vlastně nejsou jenom honba za dárky a jejich rozbalování, coby velké finále. Jsou to i dny následující a ty snad už za klidné lze považovat. "Vše" je vlastně za námi, dárky předané i přijaté a zpravidla plný stůl jídla jednoho také dostatečně imobilizuje.


Popřeji Vám tedy co možná nejvíce klidný Štědrý den a ať Vám Štědrý večer přinese onen pocit opadnutí všech starostí. Přeji Vám za celý LYOTRADE úspěšný vstup do Nového roku a aby byl pro nás všechny 2021 jenom lepší, než rok 2020. To přeci není zase tak náročné přání :)

26 zobrazení

Comentários


bottom of page